GAMER’S DAY VYŠKOV

Pravidelně ve Vyškově pořádáme eventy pro hráče.

V roce 2020 čekáme co nám COVID dovolí a podzimní LANka klapne.

rok 2019

V roce 2019 proběhly další Gamers Day na Majáku ve Vyškově
Všechny Gamers Day v roce 2019 proběhli jako akce pro uzavřenou společnost hráčů. Dvě LAN party pro PCčkáře doplněné o virtuální realitu, soutěže a turnaj ve StarCraftu II. Třetí akce byla věnovaná speciálně pro nadšence PlayStation 4.

4th Gamers Day na Majáku ve Vyškově

Spousta zábavy pro hráče a příznivce opravdového gamingu. Virtuální a rozšířená realita. Turnaje v LOL, WOT, Fortnite, Beatsaberu. Jedna sál jen pro deskové hry !
A navíc od soboty do neděle LANparty. O zábavu se bude starat samotný velký Dren Vivrk z Lobo Lan Party

12. 5. 2018
3rd Gamer’s day Vyškov na Majáku
Tentokrát se zaměříme spíš na deskové hry. Každopádně virtuální realita nesmí chybět. HTC Vive i PS VR budou připraveny. Menší PC herna a nějaké ty konzole nesmí chybět.

30.4.2018
2nd Gamer’s day Vyškov na Jarňálesu Peckovní akce se spoustou zábavy ve virtuální realitě od HTC Vive a PlayStation 4. Doplněno o mini pc hernu, cosplay a 3D tiskárnu.

březen 2018
Stali jsme se trošku neplánovaně součástí VíAjPí wejkendu na SVČ Maják Vyškov a připravili jsme pro všechny pořádnou porci zábavy s PlayStation 4 a PS VR.

2017

Pořádali jsme 2 akce na naší prodejně ve spolupráci se Sony Playstation a Asus ROG.

Sony Playstation

Asus ROG

září 2017

Uposořádali 1st Gammer’s day Vyškov ve spolupráci s SVČ Maják Vyškov. Zabrali jsme celou budovu Majáku a nacpali ji herními počítači a virtuální realitou.